SSCAP1047
Stainless steel butt cap for Ulua-style surf fishing rods.
/Each
×
Tell a Friend
Code
Color
Size
Information
Availability
Qty
SSCAP1047
Silver
1.047"
Material :
Stainless Steel
Item Length (in) :
12
Outside Diameter :
1.125
Inside Diameter :
End Cap Depth :
Weight (oz.) :
7.36
Out of stock
Each
Add to My Shopping Cart
Your Browsing History
Forecast Carbon Fighting Butt 2.46" .375" bore w / cap
Nylon Gimbal I / D 26.5 Length 74mm-Black
Black -WINN Split Grip Fighting Butt 2.5" Fish Scale-350