FCFB2.46-375
Forecast Carbon Fighting Butt 2.46" .375" bore w/ cap
×
Tell a Friend
Code
Inside Diameter
Color
Information
Availability
FCFB2.46-375
0.374
Black Carbon
Series :
Forecast Carbon Grips
Material :
Carbon/Urethane Filled
Item Length (in) :
2.46
Inside Diameter :
0.374
Grip Rear Outside Diameter :
1.14
In Stock
Your Browsing History
Nylon Gimbal I / D 26.5 Length 74mm-Black
Black -WINN Split Grip Fighting Butt 2.5" Fish Scale-350