FCFB1.75-375
Forecast Carbon Grip Fighting Butt 1.75"-375
×
Tell a Friend
Code
Inside Diameter
Color
Information
Availability
FCFB1.75-375
0.375
Black Carbon
Series :
Forecast Carbon Grips
Material :
Carbon/Urethane Filled
Item Length (in) :
1.75
Inside Diameter :
0.375
Grip Front Outside Diameter :
1.06
Grip Tenon Outside Diameter :
0.8
In Stock
Your Browsing History
Forecast Carbon Fighting Butt 2.46" .375" bore w / cap
Ready Set Grip, ALPS TX16-15, Hood TX16FG, FCRG3.75-375
Handle Kit - Spin 12" Rear Grip